Vue 1 du produit
Vue 2 du produit
Vue 3 du produit
Vue 4 du produit
Vue 5 du produit
Vue 6 du produit
Vue 7 du produit
Vue 8 du produit
Vue 9 du produit
Vue 10 du produit
4/5 60 sprzedaży 8 Opinie
-15%
Cena zawiera VAT
Najważniejsze zalety
  • Kompatybilny z wieloma modelami bram garażowych
  • Wysoka odporność na warunki atmosferyczne
  • Łatwe i intuicyjne użycie
  • Energoooszczędna bateria
  • Wytrzymały materiał tworzywowy
  • Zobacz opis produktu
Certyfikat
CE
kolor: FIOLETOWY
RóżowyFIOLETOWYBIAŁYŻółty
979 dostępne
Polska
Dostawa: maj 19 - 24
CAINIAO_ECONOMY
Podobne produkty
Prezentacja produktu
Steruj bramą z łatwością – nowy pilot Novotron, niezawodny i kompatybilny!
Nazwa marki Scimagic-RC
metoda kodowania Kod zmienny
Substancja wzbudzająca szczególnie duże obawy Brak
Certyfikacja Ce
Numer modelu 433.92MHZ Gate Remote Control
Key words Remote Control Rolling Code 433.92MHz
Frequency 433mhz 433.92mhz
Code Rolling Code
Button 2/4 Buttons
Name 1 Gate control garage command
Name 2 Garage remote control opener
Distance 10-50m
Style 4 Styles
Opinie
4/5
4
Rozkład ocen
5 ★
4
3 ★
0
2 ★
0
1 ★
Zaufałem tej marki – nie zawodzi nawet po kilku latach użytkowania.
Dobre rozwiązanie dla osób poszukujących niezawodnego sterowania bramą.
Solidna budowa, szybkie działanie. Warto rozważyć zakup.
Może Ci się spodobać
Trend
Pilot do bramy garażowej Novotron… Zamiennik pilota MTR43-2 Pilot bramy garażowej Novotron… Pilot kompatybilny z MNHS433-02 Pilot do bramy garażowej 433 MHz