Vue principale de Nextion 10.1" Inteligentny Moduł Wyświetlacza Dotykowego HMI NX1060P101-011C-R z Rezystancyjnym i Pojemnościowym Ekranem LCD Bez Obudowy
Vue 1 du produit
Vue 2 du produit
Vue 3 du produit
Vue 4 du produit
Vue 5 du produit
Vue 6 du produit
Vue 7 du produit
Vue 8 du produit
Nextion 10.1" Inteligentny Moduł Wyświetlacza Dotykowego HMI NX1060P101-011C-R z Rezystancyjnym i Pojemnościowym Ekranem LCD Bez Obudowy
Zamów Nextion 10.1" NX1060P101-011C-R – inteligentny moduł HMI z ekranem dotykowym LCD bez obudowy. Idealny do automatyzacji, projektów DIY i przemysłu. Wysoka jakość, łatwa integracja, obsługa przez Arduino i Raspberry Pi.
5/5 98 sprzedaży 5 Opinie
-15%
Cena zawiera VAT
Najważniejsze zalety
  • Ekran dotykowy 10.1 cala z wysoką rozdzielczością
  • Podwójny tryb dotykowy: rezystancyjny i pojemnościowy
  • Wbudowany procesor i obsługa języka Python
  • Łatwa integracja z Arduino, Raspberry Pi i ESP32
  • Bez obudowy – idealny do niestandardowych projektów
  • Zobacz opis produktu
Certyfikat
CE ROHS
Wysyłka z : China Mainland
kolor: BIAŁY
BIAŁYNiebieski
30 dostępne
Polska
Darmowa dostawa
Dostawa: maj 19 - 24
CAINIAO_STANDARD
Podobne produkty
Prezentacja produktu
Odkryj nową generację interfejsów użytkownika – Nextion 10.1" z pełną kontrolą dotykową!
Nazwa marki NEXTION
Substancja wzbudzająca szczególnie duże obawy Brak
Rozdzielczość 1280*800
Numer modelu NX1060P101-011C/R-I
Typ Grafika
jest_dostosowane Tak
Color IPS 65K 65536 colors
Layout size 258mm(L)*152mm(W)*11.5mm(H)
Active Area (A.A.) 235.00mm(L)*143.00mm(W)
Visual Area (V.A.) 222.72mm(L)*125.28mm(W)
Resolution 1024*600 pixel
Touch type Resistive/Capacitive
Backlight LED
Backlight lifetime (Average) >30,000 Hours
Serial Port Mode 3.3V/5.0V TTL
Serial Port 4Pin_2.54mm