Vue principale de Wodoodporny transformator oświetleniowy zewnętrzny AC100V-277V do DC12V 24V 600W 500W 400W 300W 200W 100W LED zasilacz impulsowy
Vue 1 du produit
Vue 2 du produit
Vue 3 du produit
Vue 4 du produit
Vue 5 du produit
Vue 6 du produit
Vue 7 du produit
Vue 8 du produit
Vue 9 du produit
Vue 10 du produit
Vue 11 du produit
Vue 12 du produit
Vue 13 du produit
Vue 14 du produit
Vue 15 du produit
Wodoodporny transformator oświetleniowy zewnętrzny AC100V-277V do DC12V 24V 600W 500W 400W 300W 200W 100W LED zasilacz impulsowy
Kup Wodoodporny transformator oświetleniowy zewnętrzny AC100V-277V do DC12V 24V 600W 500W 400W 300W 200W 100W LED zasilacz impulsowy: Światła i oświetlenie / Akcesoria oświetleniowe. Szybka wysyłka i niezawodna obsługa.
121 sprzedaży
-10%
Cena zawiera VAT
Najważniejsze zalety
  • Niezawodna jakość
  • Dobry stosunek ceny do jakości
  • Popularny wybór
  • Do codziennego użytku
  • Świetny pomysł na prezent
  • Zobacz opis produktu
Certyfikat
CE ROHS FCC UL
kolor: Beżowy
SZARYZłotoBrązowyNiebieskiczarnyBeżowyPomarańczowyKolbazielony
Napięcie: 24 V
82 dostępne
Polska
Dostawa: maj 19 - 24
CAINIAO_FULFILLMENT_STD
Podobne produkty
Prezentacja produktu
Idealny wybór na co dzień.
Odkryj Wodoodporny transformator oświetleniowy zewnętrzny AC100V-277V do DC12V 24V 600W 500W 400W 300W 200W 100W LED zasilacz impulsowy w kategorii Światła i oświetlenie / Akcesoria oświetleniowe. Wybrane ze względu na jakość i świetny stosunek ceny do jakości.
Nazwa marki NIUGUY
Substancja wzbudzająca szczególnie duże obawy Brak
Napięcie nominalne 120–240 V
Sygnał wyjściowy DC12V or 24V
Napięcie wyjściowe 12V and 24V
Materiał Aluminum alloy
Typ wtyczki Żaden
Certyfikacja Ce, ROHS, Ul
Sygnał wejściowy 50/60Hz
Napięcie wejściowe AC 100-277V(36~200W), 175~277V(300~600W)